100 % recyklovateľný obal

Recyklácia plastových fliaš sa v dnešnej dobe stala už takmer samozrejmosťou pre väčšinu z nás. Pri zmienke o plastových obaloch z vreckoviek si ale možno poviete, že taká drobnosť nestojí za reč. Papierové vreckovky sú pritom pomocníkom, ktorý nájdete v každej domácnosti. Vysmrkanie sa, prvá pomoc pri menších rankách alebo utretie rúk detí, ktoré sa zababrali na prechádzke od zmrzliny... Keď sa to všetko zráta, globálne končia v koši tony použitých servítok a spolu s nimi aj plastové vrecúška v ktorých sú balené. A to už až taká drobnosť nie je.

Ako prvý na Slovensku preto prinášame klasické vreckovky, ktoré sú balené do 100 % recyklovateľného papiera. Ich kúpou odbremeníte prírodu od zbytočných plastov, znížite prebytočný výrub nových stromov a tiež množstvo emisií vypúšťaných do ovzdušia. 

Maximálne šetrné k citlivej pokožke

Pri ekologickom balení to nekončí. Samotné vreckovky sú vyrábané z bambusového vlákna, ktoré je ľahko rozložiteľné. Na rozdiel od bežného spracovania papiera, sú ekologické klasické vreckovky The Cheeky Panda ušetrené od ďalších chemických procesov, ako sú bielenie alebo parfumácia. Pri ich výrobe sa nepoužívajú žiadne pesticídy či hnojivá, sú protiplesňové a prirodzene antibakteriálne. Predstavujú tak ideálnu voľbu pre všetkých ľudí s citlivou pokožkou. Ich kvalitu dosvedčuje schválenie medzinárodnej certifikačnej spoločnosti SGS.

Tieto ekologické klasické vreckovky sa tiež pýšia certifikáciou FSC, čo znamená, že pochádzajú z lesov, ktoré sú obhospodarované s dôrazom na ochranu životného prostredia. Použité 3-vrstvové bambusové vlákno sa vyznačuje vyššou odolnosťou ako buničina. Papierové vreckovky The Cheeky Panda tak v sebe spájajú praktickú využiteľnosť spolu s nekompromisnou 100% rozložiteľnosťou celého produktu.