Antibakteriálna ochrana, ktorá sa stará

Obrúsky The Cheeky Panda vám poskytnú prirodzenú antibakteriálnu ochranu, zároveň zachovajú optimálnu vlhkosť pokožky a zbytočne ju nevysušia. Ich zloženie tvorí z 99 % voda – a nie len tak hocijaká. Obsahuje tiež prírodný extrakt z Aloe Vera, ktorý vyživuje, hojí a účinne pôsobí proti baktériám a plesniam. Pri ich výrobe nie sú používané žiadne chemikálie ani parfumácia, a sú teda vhodné aj pre alergickú, či ekzematickú pokožku.  

Nezávadné pre ekosystém

Vedeli ste, že používanie pesticídov, hnojív, či látky zvanej Bisfenol A, môže ohroziť nielen vaše zdravie, ale prispieva aj k dlhodobému znečisťovaniu životného prostredia? Výrobky The Cheeky Panda sú preto produkované za prísnych podmienok, z ktorých sú tieto procesy úplne vypustené. Sú vyrobené zo 100 % bambusu, ktorý je právom považovaný za materiál budúcnosti. Pýšiť sa môže svojou udržateľnosťou a odolnosťou, pričom vo vzťahu k pokožke je mimoriadne jemný. Samotné obrúsky aj balenie sú ľahko a úplne rozložiteľné. 

Obrúsky na ruky, vždy poruke

Ekologické obrúsky The Cheeky Panda sú dostupné v praktickom 12 ks balení, ktoré nezaberie takmer žiadne miesto. Nech už sa ocitnete v akejkoľvek situácii, hygienickú čistotu rúk budete tak mať vždy na dosah. Obrúsky môžete bez obáv použiť tiež na utretie prípadných nečistôt na tvári, či iných častiach tela. Absencia tkanivového prachu a mikroplastov robí z tohto výrobku nepriestrelného ochrancu životného prostredia, ktorého kondícia sa v konečnom dôsledku pozitívne podpíše na každom z nás.