Aký je rozdiel medzi bežnými a ekologickými produktami?

Ekologické produkty sa vyrábajú z udržateľných materiálov, ako sú recyklovaný papier, plasty a podobne a tiež z materiálov, ktoré sa v prírode ľahko rozložia. Nedochádza tak k zaťažovaniu našej planéty ďalším odpadom. Ekologické navyše nie sú len samotné výrobky, ale aj ich obal. To však nie je všetko. Spolu s ekológiou idú ruka v ruke aj podmienky, ktoré vytvárajú výrobcovia a pestovatelia svojim zamestnancom. Patria sem napríklad zákaz detskej práce alebo zvýšený dôraz na bezpečnosť pri práci.

Ekologické vlhčené obrúsky šetrné k pokožke

Ekologické detské vlhčené obrúsky sa nestanú len vaším príspevkom k ochrane prírody, prinesú vám tiež viacero výhod. V našej ponuke nájdete obrúsky vyrobené z bambusového vlákna, ktoré je prirodzene hypoalergénne. Ani pri častom používaní na citlivú detskú pokožku sa nemusíte obávať alergickej reakcie. Či už sa vaše dieťa zašpiní na ihrisku, alebo mu chcete dať najesť počas nákupov v obchodom centre, predstavujú rýchly a hygienický spôsob, ako mu umyť ruky. Mäkké bambusové vlákno je vhodné tiež na používanie na tvár a zadoček. Na rýchle umytie alebo osvieženie tváre poslúžia aj vám.

Žiadna chémia, len prírodné zložky

Ekologické obrúsky používajú namiesto chemických prísad prírodné výťažky, ktoré jemne pokožku ošetria a upokoja aj pri podráždení. Pomáhajú udržiavať jej prirodzené pH a predchádzajú vzniku zaparenín. Vlhčené z 99 % vodou doplnené o liečivé výťažky rastlín ponúkajú najvyššiu kvalitu na starostlivosť o deti.